ПРО НАС

LVIV BOXING CUP

Міжнародний турнір з боксу класу «А», внесений до офіційного календаря AIBA. Започаткований у Львові 2018 року. Перший турнір відбувся у форматі матчевої зустрічі, в якій взяли участь збірні команди Куби, Польщі, Білорусі та України. Глядачі побачили на рингу переможців та призерів чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор.

Змагання відвідало більше десяти тисяч шанувальників боксу. Онлайн-трансляція поєдинків досягла позначки у 100 000 переглядів. Турнір у Львові став вагомим етапом підготовки збірної України до Європейських ігор.

У 2019 році “Lviv Boxing Cup” буде проводитися за олімпійською системою. Очікується приїзд найсильніших боксерів 20 збірних команд світу: Китаю, Індії, Куби, Казахстану, Узбекистану, Алжиру, Марокко, Польщі, Угорщини, Білорусі, Молдови, Японії, Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії, Азербайджану, Вірменії, Кувейту та України.

“Lviv Boxing Cup” – рейтинговий турнір, переможцям якого буде присвоєно звання Майстер спорту міжнародного класу, а ті, що посядуть друге і третє місця, стануть майстрами спорту. Поєдинки протягом п’яти днів триватимуть на Велотреку СКА (Клепарівська, 39А).