новини

Новини / 2019-10-14

Україна перемагає на міжнародному турнірі “Lviv Boxing Cup 2019”

8 до 12 жовтня 2019 року у Львові на базі легкоатлетичного манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту СКА проходив міжнародний турнір з боксу «Lviv Boxing Cup 2019».

За результатами змагань першість у командному заліку посіла збірна України, яка здобула 3 золотих 2 срібні та 5 бронзових медалей. На другому місці опинилася команда Франції, а почесне третє місце посіла збірна Вірменії.

За підсумком змагань львівські боксери стали переможцями. Йдеться про Андрія Тишковеця (до 52 кг), Івана Данча (до 69 кг) та Олександра Гриціва (понад 91 кг).

У фіналі Андрій Тишковець переміг за одноголосним рішенням суддів індонезійця Квангу Корнеліса. Досвідчений Іван Данча взяв реванш у свого молодого земляка Дмитра Кулі, якому програв на попередньому чемпіонаті Львівської області. В другому раунді конкурентного протистояння після зіткнення головами у Данчі відкрилося глибоке розсічення на чолі. За рішенням судді Кулю дискваліфікували, а перемогу присудили Данчі.